TRT Dinle: Müzik, Radyo, Sesli Kitap & Podcast

Milyonlarca ücretsiz müzik, şarkı, sesli kitap, radyo tiyatrosu ve podcast her an her yerde seninle TRT Dinle’de.

Müzik: Her Türü Dinle’de
Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziğinden özgün eserler, popüler yerli pop ve yabancı pop, rock, caz ve blues parçaları, hepsi TRT’nin usta isimlerinin oluşturduğu müzik çalma listelerinde sizleri bekliyor.

Özgün Müzik ve Şarkılar Dinle’de
Daha önce hiç duyulmayan TRT’nin zengin arşivinden türküler, özel kayıtlar, unutulmaz radyo tiyatroları, TRT konserleri ve çeşitli TRT yapımlarının podcast uyarlamaları sadece TRT Dinle’de, ücretsiz.

Canlı Radyo Dinle’de
‘Radyo olmadan asla’ diyenler için tüm TRT Radyoları’nın canlı radyo yayınları elinin altında.

Tüm bunlara ve daha fazlasına tek bir uygulama üzerinden ulaşmaya hazır mısın?

Her Yerde Müzik Dinle
Telefon veya tablet, müzik, şarkı, podcast, sesli kitap veya radyo tiyatrosu – hiç fark etmez. İstediğin parçayı bul ve dinlemeye başla. Dilediğin şarkıyı, sanatçıyı, programı, konseri, sesli kitabı veya müzik çalma listesini arat ve kütüphanene ekle.

Kişiselleştirilmiş Deneyim
Dinle’de her şey sana özel. Beğendiğin müzik türünü seç ve seni tanıdıkça güncellenen öneri motoruyla kaliteli içerik deneyimini yaşa.

Ücretsiz Müzik İndir ve Müzik Dinle
Sevdiğin müzikleri dinlemek, programlara erişmek için internete bağlı olman gerekmiyor. Çalma listelerini ve bölümleri indir, müzik indir, dilediğin yerde dinle.

Daha neyi bekliyorsun? Şimdi indir ve ‘TRT Dinle’meye başla!

Her anınızda size eşlik edecek sizi müziksiz bırakmayacak TRT Dinle ile Türküler, Türk Sanat müzikleri, Pop Müzik, Arabesk Fantezi Müziği, Rock Müzik ve bir çok sanatsal dinletilere ulaşabilirsiniz, TRT Dinle ile müziksiz kalmayın! Kullanıcılar tarafından sık olarak tercih edilen ve memnuniyet odaklı, oluşturulmuş TRT Dinle’den Ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir