Tomb Raider stüdyosu, Marvel’in Galaksinin Koruyucuları hakkında oyun yapıyor

Oyun stüdyosu Eidos Montreal, çizgi roman devi Marvel’in Guardians of the Galaxy kahramanları hakkında bir oyun üzerinde çalışıyor . Şirket bunu büyük bir sunumdan önce NU.nl’ye duyurdu.

Eidos Montreal, Tomb Raider oyunlarıyla tanınır . Şirket ayrıca geçtiğimiz günlerde Marvel’s Avengers ile ilgili bir oyun geliştirdi . Stüdyoya göre, oyun birkaç yıldır geliştiriliyor.

In Galaxy Gardiyanlarını oyununda, oyuncular Star-Lord, süper kahramanlardan bir yabancı grubun lideri rolünü üstlenirler. Takım arkadaşlarınız savaşlar sırasında yardımcı olur, ancak aralarında örneğin kavgalar sırasında arabuluculuk yaparak onları sakinleştirmeniz gerekir.

İken Galaksinin Koruyucuları olduğunu öncelikle bir çizgi roman serisi, oyun ölçüde son Marvel metrajlı film esinlenerek görünüyor. Örneğin ilk görüntülere tıpkı filmlerdeki gibi seksenlerin kült klasiklerinden oluşan bir soundtrack eşlik ediyor.

Yeni oyun kesinlikle tek oyunculu bir anlatı deneyimi olmalıdır. Bu da oyunu, daha önce piyasaya sürülen ve hikayeye ek olarak çok oyunculu bir bölüme de sahip olan Avengers’dan farklı kılıyor . Bu ekleme, incelemelerde büyük ölçüde eleştirildi.

Oyun 26 Ekim’de PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Series S|X ve PC için çıkacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir