Tinder – ücretsiz arkadaşlık uygulaması!

🔥Burada uzun bir sura kalabileceğinizi bilmelisiniz..🔥

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme ile Tinder®, yeni insanlarla tanışmak için ideal bir yer haline getiren en iyi flört uygulaması. İster aşkı arıyor olun, ister bugün bir randevuya ihtiyacınız olsun veya sadece eğlence isteyin: Her yerde yerel bekarlar için bir şeylerimiz ve size mümkün olan en iyi flört deneyimini yaşatan özelliklerimiz var. Ne gibi? diye sorduğunuzu düşünüyoruz.
😉

İster gay veya biseksüel olun, Oryantasyon özelliğimizle kim olduğunuzla gurur duyun🏳️‍🌈🏳️‍⚧️
İlgi Alanları ile potansiyel eşleşmenizle ortak yönlerinizi öğrenin🤝
Noonlight ile ekstra güvenlik için tüm tarihlerinize bir artı getirin🛡️

Bizi seyahatlerinizde yanınızda götürün ve yerel halkı tanıyın – nereye giderseniz gidin, biz orada olacağız. Bazı insanlar bize “en güvenilir çöpçatan” diyor, bazıları bize dünyanın en popüler ücretsiz buluşma uygulaması diyor, ancak bölgenizdeki insanlarla buluşmak istediğinizde bizi aramanız yeterli.

🥂Hazır buradayken – Gold yaşamına bir Göz Atarak birinci sınıf aboneliğimizle Tinder’ın tüm premium özelliklerinin tadını çıkarın🥂

Beğendiğiniz tüm hayranlarınızı görmenizi sağlayarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar🕰️
İstediğiniz kadar insan için duyguları yakalamanız için Sınırsız Beğeniler💚
Son Beğenme veya Hayır’ınızı geri almanız için geri sarın⏪
Posta kodunuzun dışındaki kişileri çevrimiçi olarak bulmak için dünyanın herhangi bir yerine gitmek için Passporttm kullanın✈️
Daha fazla dikkat çekmek için profilinizi otuz dakika boyunca zirveye çıkarın⚡
Günde 5 Süper Beğenme çünkü bazen birinden gerçekten, gerçekten hoşlanıyorsunuz💝

Seni beğenen kişileri, onları bulmana gerek kalmadan sana gösteren Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tasarruf edeceksin. Bunu kişisel çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafından beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz gibi içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en Heyecanlı arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana yardımcı olsun!

———————————–

Tinder Plus veya Tinder Gold satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Store’daki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve ABD dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan aktif abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus veya Tinder Gold almaya henüz karar vermediysen, Tinder’ı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsin.

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.gotinder.com/privacy
Koşullar: https://www.gotinder.com/terms

 

Tinder kendini ispatlamış ve kararlı kullanışı ile bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulama olarak sunulmaktadır, Canlı ve sınırsız arkadaşlık gibi bir çok özelliği ile büyüleyici tinder dünyasında yerinizi almanın tam vakti! eğer hala tinder ile tanışmadıysanız, içeriye girin ve tinder uygulamasını indirin, Milyonlarca kişi ile heyecanlı, keyifli bir deneyimi yaşayacağınız Tinder ile Dünyaya açılarak, milyonlarca kişi ile eşleşme fırsatını yakalayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir