TIE Fighter Daha Modern Görsellerle Yeniden Yapıldı

1994 klasiği, VR desteği ve bazı yeniden tasarlanmış görevler ile bir mod olarak geri döndü.

Eğer EA’nın Squadrons sen umuyorduk ölçek oldukça değildi senin dan Yıldız Savaşları uçuş oyunu , asla akla: Her zaman 1994 klasik yeniden oynatabilir TIE Fighter şimdi büyük ölçüde geliştirilmiş görselleri ve bazı diğer modern ince ayarları yerine sahiptir.

Burada baktığınız şey , aslında orijinal TIE Fighter olmayan TIE Fighter: Total Conversion . Bunun yerine, onun devamı, 1999 yılında bir mod var X-Wing Alliance, daha sonra, daha sağlam bir motora orijinal oyunun menüleri ve görevleri taşıma üstünde daha modu kullanmaktan olduğunu ( X-Wing Alliance Projesi Yükseltme her şey göz daha güzel hale getirmek için) .

Yıllardır geliştirilmekte olan proje nihayet ve tamamen hafta sonu yayınlandı ve “Daha iyi aydınlatmaya sahip TIE Fighter”dan çok daha fazlası. Bunun tamamen başka bir oyunda yeniden inşa edilmesi gerektiğinden, geliştiriciler orijinali bozma fırsatını değerlendirmeye karar verdiler ve 37 misyon için geçerli olan ve “daha fazla gemi, daha büyük savaşlar [ve]” ekleyen “yeniden tasarlanmış” bir kampanya tasarladılar. bazı durumlarda tamamen yeni görevler”.

Film müziği de yeniden düzenlendi, uygun geniş ekran çözünürlükleri mevcut ve VR desteği de var. Hem bu yeniden tasarlanan görevlerin hem de film müziğinin isteğe bağlı iyileştirmeler olduğunu not etmek önemli olsa da; hala orijinal kampanyayı oynayabilir ve isterseniz eski MIDI film müziğini dinleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir