Konuşan Tom Altın Peşinde (Talking Tom Gold Run)

Oyuncular, soyguncuyu koşup kovalayarak Konuşan Tom Altın Peşinde’nin eğlenceli sonsuz koşu dünyalarını keşfeder! Bu harika koşu oyunu yarışmak, zıplamak, koşturmak ve çabucak efsanevi bir adrenalin patlaması yaşamak demek!

KOŞU AKSİYONU: Oyuncular bu müthiş sonsuz koşu oyunuyla ücretsiz olarak efsanevi bir eğlence yaşayabilir! Altını çalan soyguncunun peşine düşüp yeni dünyaların kilidini açmak inanılmaz bir macera! Bakalım kim tüm dünyalarda koşup kazanmak için gerekli özelliklere sahip? Yeterince koşma ve yarışmayla herkes en iyi koşucu hâline gelebilir. Şimdi altın peşine düşme vakti! Oyuncular harika ödüller almak için görevleri de tamamlayabilir!

SOYGUNCU KOVALAMACASI: Sinsi hırsız rakun altını çaldı! Oyuncular külçe altınları geri alıp bunları Konuşan Tom ve Arkadaşları için müthiş evler inşa etmek ve bunları yükseltmek için kullanabilir! Bitirilen evler, daha sonrasında kullanıcıların keşfedebileceği ve içinde yarışabileceği yeni dünyaların kilidini açar! Koşalım, eğlenelim!

RAKUN BOSS: Koca kötü rakun boss, oyuncuları her ne pahasına olursa olsun durdurmaya çalışır! Oyuncular koşarak engellerden kurtulmalı ve müthiş bir boss savaşında soyguncunun kamyonunu enselemelidir. Ona kırmızı biber bombaları atmak onun sonunda pes etmesini sağlar!

ÖZEL KARAKTERLER: Oyuncular özel karakterlerin yardımıyla daha da hızlı koşup ve havalı numaralar yapabilir! Prenses Angela, Köpek Balığı Hank ve Süper Tom yardıma koşar!

EN GÜZEL SONSUZ KOŞU EĞLENCESİ KONUŞAN TOM ALTIN PEŞİNDE’DE!

Bu uygulama şunları içerir:
– Sosyal ağlar kullanma ve bunlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler (inşaat ilerlemesi, oyun içi işlevsellikler)
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar
– Öğelere, oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla erişilebilir
– YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7’nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı için gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri Desteği: support@outfit7.com

Oynarken Etkinliklere Katılararak, Hediyeler Alabilir, bir çok etkinliğe erişme şansına sahip olabilirsiniz, Aksiyon, Kovalamaca, Gibi oyun severler için çok tercih edilen Konuşan Tom Altın Peşinde, Konuşan Tom Serisinin eğlenceli ve bir o kadarda zevk alabileceğiniz oyunlarından bir tanesidir, Çocukların en çok tercih Ettiği ve sevilen Konuşan Tom Serisinden Konuşan Tom Altın Peşinde, Sizlere ve çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatacak ve oynarken keyif alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir