Stella Arcana

Cihaza göre değişir

Thel Ülkesindeki bu yeni macera, Starsplitter Druk tehdidini beraberinde getiriyor ... Rosen Şövalyesi onu yenmek için yolda, maceracılar Astral Awakening'in gücünü ve Tír na nÓg'ın gizemini ortaya çıkarmaya başlıyor. açıklanmak üzere. Ne olacak şimdi? Yepyeni oyun, zindanlar, haritalar ve daha fazlası sizi bekliyor!
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
LRGame Inc.
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
Nisan 1, 2021
Gereksinimler
5.0 ve üstü
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

 

Thel Ülkesindeki bu yeni macera, Starsplitter Druk tehdidini beraberinde getiriyor … Rosen Şövalyesi onu yenmek için yolda, maceracılar Astral Awakening’in gücünü ve Tír na nÓg’ın gizemini ortaya çıkarmaya başlıyor. açıklanmak üzere. Ne olacak şimdi? Yepyeni oyun, zindanlar, haritalar ve daha fazlası sizi bekliyor!

1. Yeni Oynanabilir Sınıf: Rosen Knight
Rosen Knight, bir dizi AOE hasar odaklı beceriye sahip Tank tipi bir sınıftır. Ağır zırh, büyük bir mızrak kullanıyor ve tasarımı büyük ölçüde ejderha avcılarından ilham alıyor – bu genişlemenin yozlaşmış iblis ejderhası Druk the Starsplitter’a karşı savaşa katılmak için tam zamanında geliyor.

2. Yeni Oyun İşlevi: Astral Uyanış
Oyuncular tamamlandığında Lvl. 70 ve Astro Haritası, daha sonra bu güncellemenin yeni işlevi Astral Awakening’i etkinleştirebilirler! Bu Uyanmış formun kilidini açan maceracılar benzersiz bir güç kazanacak ve yıldızların gücünü Astral Tanrılar tarafından bahşedilecek!

3. Yeni Zindan: Avalon Kapısı
Avalon Door en son Lvl. Stella Arcana dünyasında 70 takım tabanlı zindan ve bu güncelleme Kahraman Zorluk modunu tanıtıyor. Maceracılar, bu zorluğu başarıyla aşmak için seçtikleri karakter sınıflarını, ekipmanlarını, taktiklerini ve savaş stratejilerini birbirleri arasında dikkatli bir şekilde koordine etmelidir!

4. Yeni Oyun Haritası: Tír na nÓg
Tír na nÓg, Elflerin efsanevi ülkesidir. Buradan, Elf ırkı Kutsal Başkent Savaşı’ndan önceki günlerde kıtada genişledi ve çoğaldı. Bu yeni oyun haritası sayesinde, Maceracılar bir dizi yeni canavara, hazine konumlarına ve tüm yeni zindanların bu yeni güncellemelerine erişebilecek.

5. Güncellenen Insignia Sistemi
Insignia sistemi, Maceracıların ekipmanlarını, istatistiklerini ve niteliklerini iyileştirmeleri için bir yol sağlar. Bu en son Yıldız ışıkları çağı genişlemesi ile nişan sistemine Nişan parlatma, ilerleme ve Uyanış gibi bir dizi yeni işlev eklendi.

6. Seviye sınırı 80 Lvl’ye . yükseltildi.

 

Stella arcana alanında en başarılı oyunlardan bir tanesidir, Hikaye seven oyun severler için vazgeçilmez bir oyun olduğu konusunda bilgilendirmek isteriz, aradığınız herşeyi Stella Arcana da bulabilir, keyifli bir oyun deneyimi yaşama şansına erişebilirsiniz, Hikaye, Eğlence ve Sohbet! Tamamen eşit düzeyde oynayarak kolayca erişim sağlayabileceğiniz bir çok özelliği ile, sizleri büyüleyecek görselliği ile gerçek bir oyun deneyimini yaşayacağınız Stella Arcana ile Eğlenmeye Hazır olun!

Yenilikler

1. Yepyeni Sınıf: Rosen Knight
2. Yeni Oyun İşlevi: Yıldız Uyanışı
3. Yeni Zindan: Avalon Kapısı (Lvl. 70 Zindan)
4. Güncellenen Insignia Sistemi
5. Seviye sınırı Lvl'ye yükseltildi. 80
6. Yeni Oyun Haritası: Tír na nÓg
7. Birkaç hata düzeltildi

Video

İNDİRME LİNKLERİ

İndir

Stella Arcana = APK nasıl kurulur?

1. İndirilen Stella Arcana APK dosyasına dokunun.

2. Kur\\\\\\\\'a dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir