Microsoft, 6 Temmuz’da Cyberpunk 2077 için iade politikasını iptal edecek

Microsoft, Cyberpunk 2077 genel geri ödeme koşullarını 6 Temmuz’dan itibaren sürdürecek . Bu, satın alınan dijital oyunların iade politikasıyla ilgili destek sayfasındaki bir güncellemede belirtilmiştir .

Şirket, güncellemelerin ardından oyunun olağan iade politikası kapsamına gireceğini yazıyor. Politika hem yeni hem de bekleyen satın alma işlemleri için geçerlidir.

Genel politikada, tüm dijital satın almaların nihai olduğu kabul edilir. Ancak Microsoft, alıcının geri ödeme için uygun olup olmadığını belirleyebilir. Bu, ürünün kullanımı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Oyunu Aralık ayında mağazasından kaldıran Sony’nin aksine Microsoft, Cyberpunk 2077’yi dijital raflarından çıkarmamayı tercih etmişti . Şirket, Microsoft’un normalde yapmadığı bir şey olan, memnun olmayan müşterilere tam bir geri ödeme sağlama sözü verdi.

Cyberpunk 2077 , geliştirici CD Projekt Red’in büyük bir yazılım güncellemesi yapmasının ardından Pazartesi gününden beri PlayStation Store’da mevcut . Güncelleme nedeniyle oyun daha az hızlı çökmelidir.

Ancak, sorunlar henüz herkes için çözülmüş değil. Yapımcılar Twitter’da “PlayStation 4 kullanıcıları hala performans sorunları yaşayabilir. Tüm konsollarda kararlılığı artırmak için çalışıyoruz. Oyun artık PlayStation 4 Pro ve PlayStation 5’te en iyi deneyimi sunuyor” dedi .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir