Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy & Haberler

Küresel finans piyasalarının zirvesinde kalmak için her gün Investing.com uygulamasını kullanan milyonlarca insana katılın. En sevdiğiniz hisse senetlerini hareket halindeyken takip edin ve kişiselleştirilmiş uyarılar ve küresel finans haberleriyle bilgi sahibi olun.

Investing.com, tüccarlar ve yatırımcılar için önde gelen bir Android uygulamasıdır. Hisse senedi uyarıları, son dakika haberleri, portföy, izleme listesi, ekonomik takvim ve daha fazlası gibi bir dizi finansal bilgi aracı sunar.

GERÇEK ZAMANLI VERİ
70’in üzerinde küresel borsada işlem gören 100.000’den fazla finansal araç için canlı fiyatlar ve grafikler.
Hisse senetleri, tahviller, emtialar, para birimleri, faiz oranları, vadeli işlemler ve opsiyonların yanı sıra S&P 500, Dow Jones ve Nasdaq gibi önemli küresel endeksleri takip edin.

EKONOMİK TAKVİM
Kişisel ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş küresel ekonomik olaylarla ilgili canlı güncellemeler.
Gerçek zamanlı Ekonomik Takvimimiz, en iyi tüccarlar ve yatırımcılar tarafından piyasada hareket eden olayları duyuruldukça izlemek için kullanılır ve bu da piyasa etkisini izlemeyi kolaylaştırır.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PORTFÖY
En sevdiğiniz finansal araçları ve varlıklarını portföyünüze ekleyin ve en önemli hisse senetlerinizi takip edin.
Kendi özelleştirilmiş izleme listenizi oluşturun ve hisse senedi fiyatlarını, emtiaları, endeksleri, ETF’leri ve tahvilleri takip edin – tümü Investing.com hesabınızla senkronize edilir. Kişisel İzleme Listenize istediğiniz zaman menünüzden erişilebilir ve size gerçek zamanlı fiyatlar sağlar ve Holdings Portföyü size toplam varlık değerinizi 7/24 gösterir.

UYARILAR
Uyarı sistemimiz, herhangi bir araç, ekonomik olay veya yeni analiz makaleleri için özelleştirilebilir uyarılar almanıza olanak tanır. 100.000 finansal enstrümanın tümü için belirli bir fiyat,% olarak değişim veya Hacim için bildirimler ayarlayabilirsiniz. Hepsi istek üzerine itildi ve web sitesi ile senkronize edildi.

HABER & ANALİZ
Küresel finans piyasalarının yanı sıra teknoloji, politika ve iş dünyasına ilişkin son dakika haberleri, videolar, güncellemeler ve analizler.
Hisse senetleri, para birimleri, emtialar ve küresel ekonomi hakkındaki en son haberleri ilk okuyan siz olun.
Borsa haberlerinden haberdar olun!

FİNANSAL ARAÇLAR
Ekonomik Takvim, Kazanç Takvimi, Teknik Özet, Döviz Çevirici, Piyasa Fiyatları, gelişmiş grafikler ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm birinci sınıf araçlarımıza hızlı erişim.

ZATEN BİR ÜYE MİSİNİZ?
Tüm cihazlarınız arasında portföyünüzü ve kişisel uyarıları senkronize ederek oturum açın ve kaldığınız yerden devam edin.

SOSYAL
Büyüyen tüccar ve yatırımcı topluluğumuza katılın ve makaleleri Facebook, WhatsApp, Twitter ve LinkedIn’de paylaşın.

VERİLERİMİZ:

MAL FİYATLARI
Altın, Gümüş, Bakır, Platin, Ham Petrol, Brent Petrol ve Doğal Gaz dahil olmak üzere ikinci emtia fiyatlarını takip edin.

BÜYÜK HİSSE SENETLERİ
Hisse senedi piyasası liderlerini takip edin: Apple Inc. (AAPL), Alphabet Inc. (GOOGL), Bank of America Corporation (BAC), Tesla (TSLA), General Electric Company (GE), Cisco Systems, Inc. (CSCO), American Express Company (AXP), Amazon (AMZN), Nike (NKE), Microsoft Corporation (MSFT), Netflix (NFLX) ve çok daha fazlası.

KÜRESEL ENDEKSLER
Aşağıdakiler dahil tüm büyük borsa endekslerinden gelen verileri takip edin:
■ ABD: Dow Jones, S&P 500, NYSE, NASDAQ, SmallCap 2000
■ Amerika: Merval, Bovespa, RUSSELL 2000, IPC, IPSA
■ Avrupa: CAC 40, FTSE MIB, IBEX 35, ATX, BEL 20, DAX, BSE Sofia, PX
■ Asya-Pasifik: CNX Nifty, Şangay Borsası Bileşik Endeksi (SSEC), Hang Seng, KOSPI – ve çok daha fazlası.
■ Afrika: BSE Yurtiçi Şirketi, Kenya NSE 20, Semdex, Fas Tüm Hisse Senetleri, Güney Afrika 40
■ Orta Doğu: Bahreyn All Share, EGX 30, Amman SE General, Kuwait Main, TA 35

FİYATLAR TAHVİL
ABD Getiri Tahvilleri, Euro Bund, İngiltere Yaldızlı, Euro BTP ve daha fazlası dahil olmak üzere tahvillere ilişkin gerçek zamanlı veriler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir