Glitch Fotoğraf Düzenleyici & Glitch Video Efekt

Glitch Fotoğraf Düzenleyici, fotoğraflarınızı sanat yoluyla çarpıcı VHS, glitch efektleri & vaporwave efektlerini sizlere sunuyor. Ayrıca, bir çok sayıda retro, vintage filtreleri ve aesthetic çıkartmalarını sunuyor. Sadece basitca dokunuşlarla eşitsiz fotoğraf eserini oluşturabilirsiniz.

Glitch efektini kullanarak zevkinizi ve tavrınızı gösterin, sosyal medyadan daha fazla TAKİPÇİLER ve BEĞEN yakalayın!

📺Glitch Efektleri & VHS Trippy Efektleri
– VHS, RGB, Trippy, Glitch, GB, Grenli, Balık Gözü
– Neon, Negatif, Eski TV, Piksel, Girdap, Tarama Çizgisi, İllüzyon …
– Fotoğrafın kusurlarını kapatmak için bulanıklık kusuru
– Dereceyi, boyutu, rastgele efekti kolayca ayarlayın

🏝 Vapurdalga Çıkartma
– Siber punk ve geleceğin punk tarzında 100’den fazla çıkartma
– Seapunk, estetik heykel, Windows 95, piksel oyunu …
– Piskodelik harika öğeler ve metin etiketleri

👓Resimler & Retro Fotoğraf Efektleri için Filtreler
– Lomo, PEMBE, Vignette, Doğal, Sıcak, Çiğ, Koyu, Kakao…
– Vintage fotoğraf efektleri sizi 80’lere, 90’lara geri götürür
– Parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu, sıcaklığı vb. Ayarlayın.

Trippy Fotoğraf Düzenleyici
Trippy Fotoğraf Düzenleyici, fotoğraflarınıza harika cool trippy efektleri katmanızı sağlayacaktır. Siz de bu trippy efektleriyle psychedelic yolculuğunuza başlayın. Eğer Vaporwave tarzı hayranıysanız, bu üçlü fotoğraf editörünü hayatta kaçırmayınız.

Retro Fotoğraf Düzenleyici
Retro trendi tekrar geri döndü. Retro Photo Editor mutlu ve genç olduğumuz günlere geri dönmenize yardımcı olan birçok vintage fotoğraf efektleri ve retro filtrelerini size sunmakta.

Glitch Fotoğraf Düzenleyici
Glitch Fotoğraf Düzenleyici eski okul ve modern dijital tarzlarını oldukça iyi şekilde birleştiriyor. Glitch efekti, vaporwave sticker and psychedelic elementler acayıp görsel temaslar yaratır ve fotoğraflarınızı Instagram dünyasında en çekici kılar.

90s Fotoğraf Düzenleyici
Glitch Fotoğraf Düzenleyici aynı zamanda bir retro fotoğraf editörü ve 90’ların fotoğraf editörüdür. Bir dizi film filtreleri ve klasik fotoğraf efektleri, fotoğraflarınızı aynı eski kamera tarafından çekilmiş gibi görünmesini sağlar. Bu 90s photo editor’ünü indirin ve anınızı özlem dolu bir şekilde dondurun.

Bazen resimler ve grafiklerde, efekt kullanmak için çeşitli uygulama arayışlarına girebilirsiniz, bildiğiniz gibi photoshop ve benzeri gibi düzeltmeler, orjinalleştirmeler ve güzelleştirmeler için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Glitch Photo Editör ile, fotoğraflarınız artık daha canlı! fotoğraflarınıza, nostaljik görünümler vermek ve retro fotoğraf düzenleyicisi ile eski bir fotoğraf görünümleri oluşturabileceğiniz kullanımı kolay ve herkesin anlayabileceği bir şekilde geliştirilmiş olan Glitch ile aradığınız görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir