DOOM Eternal Invasion Mode rafa kaldırıldı

Aksiyon FPS DOOM Eternal için çok oyunculu İstila Modu’nu bekleyen hayranlar , modun id Software ve Bethesda tarafından rafa kaldırıldığı haberlerinin ardından biraz hayal kırıklığına uğrayabilir – ancak alternatif bir mod başlatılacağından asla korkmayın.

Polygon’un beğenileri tarafından bildirildiği üzere geliştirici, pandemi ve uzaktan çalışma nedeniyle geliştirmenin yavaşlaması nedeniyle Invasion Mode’un iptal edildiğini ve ayrıca oyunculardan temel oyun ve DOOM için şu anda yayınlanan güncellemeler hakkındaki geri bildirimleri doğruladı. Ebedi: Antik Tanrılar – Birinci Kısım ve İkinci Kısım genişletmeleri.

Baş Yapımcı Marty Stratton, Bethesda Softworks web sitesinde yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Birçoğunun bildiği gibi, oyun için ücretsiz bir İstila Modu güncellemesi yayınlamayı planladık; ancak pandeminin öngörülemeyen sonuçları ve uzaktan çalışma, geliştirme ilerlemesini etkiledi. bu ek için.

“Bu süre zarfında, kaçınızın genişleme ve ana seviyelerde mevcut olan oyun ve savaş yelpazesinden hoşlandığını gördük ve duyduk. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, odağımızı İstila Modu’ndan tamamen bir oyun yaratmaya yönlendirmeye karar verdik. yeni tek oyunculu kalabalık modu.

“Bu kalabalık modunun size oyunda aradığınız çeşitlilik ve mücadeleden daha fazlasını sunacağından eminiz.”

Stratton ayrıca DOOM Eternal’da halihazırda mevcut olan büyük oyun modlarının yeni modun gelişinin yanı sıra cilalı muamele göreceğini de doğruladı .

“Ayrıca ekip, daha rekabetçi, rütbe tabanlı bir yapı, bir dizi oyun ve denge güncellemesi ve başka bir yeni harita içeren BATTLEMODE’un yenilenmesi üzerinde çalışmaya devam ediyor.”

“Ağustos ayında QuakeCon’da daha fazla bilgi paylaşmayı umuyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir