Camsurf: Apk İndir

Camsurf, yeni arkadaşlar edinmek, bir tarih bulmak veya rastgele yabancılarla anında kameradan kameraya tanışmak için ücretsiz bir eğlence uygulamasıdır.

Camsurf’te şunları yapabilirsiniz:
● 200’den fazla ülkeden insanlarla konuşun
● Giriş yapmadan anonim olarak eğlenmeye başlayın
● Yabancılarla eğlenebilirsiniz.
● Bağlantıları konuma ve dile göre filtreleyin
● Ve çok daha fazlası…

▷ Sosyal Olun: Flört Et ve Randevulaş veya Dünya Çapında Arkadaş Bul

Camsurf, dünyanın her yerinden insanları bir araya getirmek için oluşturulmuş bir sosyal ağdır. 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden beri Camsurf, MİLYARDAN fazla bağlantı kurmaya yardımcı oldu ve artık yabancılarla tanışmak için en hızlı büyüyen sosyal uygulama!

▷ Ücretsiz Rastgele Messenger

Camsurf, halihazırda web’deki en hızlı büyüyen rastgele eğlence sitesidir ve yepyeni Android uygulamamız ile web tabanlı platformun tüm özelliklerinden doğrudan akıllı telefonunuzdan yararlanabilirsiniz. Artık dünya çapında binlerce rastgele yabancıyla anında görüntülü eğlenmek için akıllı telefonunuzdaki web kamerasını kullanabilirsiniz!

▷ Bağlantılı Dünya Çapında Eğlence!

Camsurf, 200’den fazla ülkedeki kullanıcılar tarafından indirilmiştir ve her zaman binlerce çevrimiçi kullanıcı vardır. Bağlantıları ülkeye veya dile göre filtreleyebilirsiniz ve tercihlerinize göre sizi anında yabancılarla eşleştirebiliriz. Anında yeni arkadaşlarla tanışın, eğlenin, flört edin ve hatta yakınlarda bir randevu bulun!

▷ Anonim ve Güvenli

Camsurf olarak, güvenlik ve kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini korumaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmanız için doldurmanız gereken kayıt formu yoktur. Güvenli bir ortamda eğlence sırasında anonim kalabilirsiniz.

▷ Denetleme ve Yasaklama

Camsurf düzinelerce moderatör çalıştırmaktadır ve tüm kullanıcılarımızdan web kamerasındayken kurallara uymalarını ve uygunsuz davranmaktan kaçınmalarını rica ederiz. Kuralları göz ardı ederseniz, moderatör ekibimiz tarafından bir süreliğine ihbar edilebilir ve uygulamadan men edilebilirsiniz.

**********

● Hakkımızda daha fazla bilgi edinin https://camsurf.com/about/
● Kurallarımızın tam listesini https://camsurf.com/rules/ bulun
● Sorularınız mı var? SSS’lerimizi okuyun https://camsurf.com/faq/
● Bizi Facebook’ta beğenin https://www.facebook.com/camsurf
● Bizi Twitter’da takip edin @camsurfchat

* Not: Operatör veri ücretleri geçerli olabilir. Sınırsız bir veri planı veya Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

 

Surf yapmayı seviyorsanız ve dünyadan milyonlarca kişi ile eşleşme tanışma ve eğlenme gibi bir özellik istiyorsanız işte tam size göre bir uygulama Camsurf! hemen yükleyip, bu eğlenceli gezintiye hazır olun, eğer hala camsurf ile tanışmadıysanız, telefonlarınızda bir yer edinme fırsatı verin bu eğlenceli surf’de yerinizi alın, kaliteli ve eğlenceli zaman imkanı sağlayan camsurf ile bağlı kaldığınız süre zarfında, eşleşecek ve bir birinden farklı insanlar tanıyıp eğlenme imkanına sahip olabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir