Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free

Oyun oynamayı sever misiniz ?

Block Craft 3D, Ücretsiz bir şehir kurma oyunudur.

2017 yılının en iyi simülasyon oyunlarından bir tanesi olan oyunu şimdi indirin! İnşa etmeye başlayın ve yapılarınızı dünyaya sergileyin, Block Craft Tamamen ücretsiz bir oyundur.

Özellikleri;

  • Eğlenceli inşa oyunu, çok sayıda farklı yapı ev, kale, maden ve hatta bir uzay gemisi, Eyfel Kulesi İnşa Edin!
  • En iyi simülasyon oyunlarından bir tanesidir; Eğlenceli ve ücretsiz simülasyon oyunu
  • Çok sayıda fiksel; Görsel güzelliğin ve grafiklerin keyfini çıkartın!
  • Ücretsiz oyun; Her hangi bir ücret ödemeden ücretsiz oynayın.
  • Karakter Seçimi
  • Yeni hayvanları benimseyin kabullenin ve onlarla eğlenceli oyunlar oynayın

Önemli Noktalar:
3 boyutlu muhteşem binalar
Evinizi, Kalenizi veya maden ocağınızı inşa ederek oyunu öğrenin Binanızı mobilyalarınızla kendi derilerinizle dekore edin! Şimdi en iyi inşaat oyunlarından birisini oynayın! Hazırlayın ve Başlayın

Çok sayıda evcil hayvan ve ücretsiz keşif olanağı
Evcil hayvanlarla oynayın, bir köpek, kedi, hatta bir fil sahiplenebilirsiniz, oynadığınız diğer blok oyunlarının aksine, Block Craft 3D’de canavar ve benzeri korkutucu hayvanlar bulunmamaktadır; En iyi binaları inşa etmeye ve dünyayı keşfetmeye odaklanabilirsiniz.

Çok oyunculu oyun: arkadaşlarınızı ziyaret edin
Hemen keşfi başlatın, Arkadaşlarınız ya da düşmanlarınız tarafından inşa edilen şehri ziyaret etme şansını yakalayabilirsiniz, İnşaatlarını bitirmelerine yardımcı olabilirsiniz Çok oyunculu ve çok eğlenceli!

Yarat ve Sat
Block Craft’ta modlara, Başlatıcıya veya PE’ye gerek yok, Özel bloklar oluşturabilir, Özel mobilyalar yapabilir ya da binanın eksiksiz planını çizebilirsiniz! hepsinden daha iyisi, Onları satabilir ve mücevherler alabilirsiniz.

O kadar yaratıcı değil mi?
Block Craft 3D’de haritalara gerek yok, yeni fikirler edinmek için arkadaşlarınızın köyünü ziyaret edin ve fantastik yapıları kolayca inşa etmek için planları ve kılavuzları izleyin.

Teknik web sitesi Techtudo tarafından inceleme:
“… Block Craft güzel ve eğlenceli bir oyundur. (…) Hayranlar, cep telefonları için eksiksiz, ücretsiz bir oyunu keşfetmek ve eğlenmek için saatler harcayacak ”.

Block Craft, en iyi bina oyunlarından biridir! Bu simülatörü şimdi deneyin ve şehrinizi inşa ederken eğlenin!

Block Craft 3D: Free Building, size 100 milyondan fazla indirilen Flight Pilot Simulator, Sniper 3D ve Sniper Shooter oyunlarının yaratıcısı olan Fun Games for Free tarafından sunulmaktadır.

 

İnşa oyunlarını seven kullanıcılar için, çok tercih edilen Block Craft ile, oldukça keyifli zaman geçirmeniz mümkün, can sıkıntınızda sizlere eşlik ederek, keyifli anlar yaşatacak olan, Clock Craft 3D ile hem görsel şöleni yaşayın, hemde, keyifli anlarınıza şahitlik edin,  Yüksek bir indirme ivmesi bulunan oyun için, olumsuz kullanıcı dönüşü olmamış ve katılım gerçekleştiren kişiler tarafından, tercih edilen bir Simülatör olarak sizlere sunulmuştur. Hayal gücünüzün hayata geçirilmesini görmek sizleri kesinlikle mutlu edecektir! Hayallerinizi gerçekleştirmek için Block Craft 3D ile inşa etmeye hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir