Azar – Uygulaması İndir

Azar, yakınınızdaki ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca benzer düşünen insanla anında bağlantı kurmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır.  Artık bir maçın olmasını beklemenize gerek yok; anında anlamlı bağlantılar oluşturmak için sola kaydırmanız yeterli.

▷ Azar ile şunları yapabilirsiniz:
– komik bir karşılaşma var
– derin bir konuşma yapın
– yeni arkadaşlar edin

Gerçek zamanlı olarak canlı bir bağlantı arıyorsanız, bu sizin uygulamanızdır. Azar sürprizlerle doludur. Bundan sonra kiminle karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz. Hemen indirin ve kendiniz deneyin!

▷ Yeni insanlarla bağlantı kurun:
– Şimdi kaydırmaya başlayın ve diğer kullanıcılarla canlı olarak bağlantı kurun
– Buluşmak istediğiniz insanlarla konuşmak için filtrelerimizi kullanın
– Eğlenirken  farklı arka planlar, filtreler ve efektler ekleyin

Azar ile yeni kültürleri kolayca keşfedebilir ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışabilirsiniz. Kişilikleri ve yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer kullanıcılarla bağlantı kurun ve Eğlenin

▷ Kullanıcı Güvenliği ve Gizlilik:

Lansmanının başlangıcından bu yana, daha iyi eşleştirme sistemine ve teknolojiye dayalı kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklanıyoruz. Kullanıcıların en değerli varlık olmasıyla, onlara güvenli bir ortam sağlamaya öncelik veriyoruz ve aşağıdaki üç öğenin özel Azar Ekibi tarafından kapsamlı bir şekilde çalıştırılmasına öncülük ediyoruz.

– Kullanıcı ekosistemi: Herhangi bir kötüye kullanımdan önce açılan ve kullanıcılara raporlama için ödeme yapan kolay bir raporlama sistemi sağlayarak kullanıcılar arasında verimli bir döngü oluşturuyoruz.

– Sezgisel izleme: Yüzlerce aracı, 24 saat izleme gerçekleştirir ve hoş olmayan deneyime sahip kullanıcılar tarafından ortaya çıkan sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışır. Kullanıcıların gizliliğini en iyi şekilde korumak için temsilciler eşleşmeleri doğrudan izlemiyor.

– Teknoloji tabanlı kullanıcı yönetimi: Makine öğrenimi teknolojisi ile, uygun olmayan tüm görüntüler eşleştirilmeden önce filtrelenir. Ayrıca AI teknolojisi, pasif kullanıcıları raporlama konusunda tereddütle korumak için kullanılır. Yapay zeka teknolojisi, ekrandaki görüntüleri bir sunucudan geçmeden tanıdığından, rahatsız edici bir deneyim yaşamış olması muhtemel kullanıcıları raporlara yönlendirmek için otomatik olarak sorgular.

▷ Diğer temel özellikler:
– Arkadaş listenize yeni insanlar ekleyin ve anlamlı bağlantılar oluşturun

▷ Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?
Http://azarlive.com adresine gidin
Bizi Facebook’ta bulun ve bizimle orada konuşun: http://www.facebook.com/azar.application
Bizi Instagram’da takip edin ve bize beğeniler bırakın: https://instagram.com/azar_official

Azar hesabınızla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var veya yeni özellikler için önerileriniz mi var? Bize https://help.azarlive.com/hc adresinden mesaj gönderin

Azar’da, gerçek bağlantıların ilk bakıştan, eğlenceli bir zamandan, güzel bir konuşmadan veya sadece birlikte gülmekten geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle, dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlamaya ve tanıtmaya çalışıyoruz. İyi vakit geçirmek ve gerçek zamanlı olarak biraz eğlence bulmak için ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle kendiliğinden bağlantı kurun. Azar’ı bunun için tasarladık.

Azar, kiminle tanışabileceğiniz konusunda size daha fazla kontrol sağlayan çeşitli uygulama içi satın alımlar ve abonelikler sunar. Bir Azar aboneliği satın almayı seçerseniz, ödeme, satın alma onayından sonra Play Store hesabınızdan tahsil edilecektir. Otomatik yenileme kapatılmadığı sürece, hesabınızdan cari dönemin bitiminden 24 saat önce abonelik tutarı tahsil edilecektir. Otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra Play Store’daki ayarlarınıza giderek istediğiniz zaman kapatılabilir.

 

Azar ile daima canlı ve bağlı kalın! Keşfetme, yeni insanlar tanıma, görüntülü, canlı bir eğlence deneyimi yaşama gibi isteklerinize yanıt olacak eğlenceli ve hiç kopmayacağınız bir uygulamadır, Azar ile keyifli zamanlar ve eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkün. bir birinden farklı kullanıcı dostu özellikleri ile, katılım gerçekleştiren kişilere zamanlarını güzel değerlendirme ve keyif alma gibi olanaklar sunarak, heyecanlı bir deneyim yaşatıyor. Azara Giriş yap ve yeni insanlar ile tanış. Eğer hala Azar ile Tanışmadıysanız Hemen Tanışın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir